Reisverslag vakantie Maleisie 2006: Vertrek Kuala Lumpur

Kuala Lumpur Skyline Concorde

Met een gemengd gevoel kwamen we aan in Kuala Lumpur: leuk om weer terug te zijn in de stad, maar wel ook het begin van het einde van onze reis! De planning was om nog genieten van de Aziatische drukte in de stad en ook vooral om nog de laatste inkopen te doen.

De laatste dagen hebben we nog wat gewinkeld. Ilya vond een heuse Reef surfwinkel in Suria KLCC, en kocht hier een paar mooie slippers. Verder hebben we beiden nog wat kleding gehaald bij de FOS Factory Outlet Store, wat sushi gesnackt bij de Sushi King (dit jaar minder Sushi gegeten dan voorgaande jaren), en verder lekker gerelaxt.

Kuala Lumpur BB Plaza

We dachten de dag voor vertrek nog even leuk naar de buiscoop te gaan, dat werd uiteindelijk een vreemde ervaring. We kochten Gold Class bioscoopkaarten, we dachten dat dit beter was, scherper, groter. Dat was het ook, maar zo veel luxer, dat er geen local naartoe ging. We zaten uiteindelijk dus helemaal alleen in de bioscoopzaal. Niet zo'n zaaltje zoals in Nederland, maar een forse zaal met maar max 25 stoelen. Elke stoel was gigantisch groot en heerlijk om in te zitten (je valt er zo in slaap als de film een beetje saai is). We waren dus de enige in de zaal. Vreemd, maar wel leuk om een keer mee te maken.

Kuala Lumpur Sateh Pertama Complex

We hebben ook nog heerlijke sate gegeten. Aan de zijkant van het Pertama Complex (Jalan Tuanku Abdul Rahman) heb je een satetent genaamd Sate Kajang HJ. Samuri. Heerlijke sate, vooral omdat je zelf de sterkte van de saus kunt samenstellen.

Kuala Lumpur Uitzicht Capitol Hotel

Dit laatste deel van onze vakantie verbleven wij wederom in het Capitol Hotel. Omdat we de muziek aan de achterkant van het hotel een beetje beu waren, vroegen we om een upgrade op onze kamer. We verhuisden toen naar een grote suite op de 11e verdieping van het hotel. Dit was een erg mooie kamer, vooral ook omdat je naar bijna alle kanten een prachtig uitzicht op de stad Kuala Lumpur had.

Uiteindelijk hadden we nog een hoop op ons lijstje staan om deze laatste dagen te ondernemen. Uiteindelijk waren we nog best moe van de prachtige tijd op Sabah - Borneo. We hebben dan ook lekker rustig aan gedaan, wat geslenterd en gerelaxt. De laatste dag hebben we nog een halve dag bijgeboekt, omdat het vliegtuig pas laat op de dag vertrekt. Hierdoor konden we nog wat winkelen, en hoefden we pas om 18.00 uit te checken. Dit was nog ruim op tijd voor onze vlucht naar Amsterdam, die pas om 23.55 in de avond zou vertrekken vanaf KLIA.

Een georganiseerde rondreis boek je o.a. bij FOX Vakanties of 333TRAVEL. Bekijk het totale reisaanbod. Regel makkelijk zelf een reis naar Maleisie. Boek trips bij Maleisie online, de huurauto bij Hawk Malaysia, hotels bij Agoda.nl en tickets via Cheaptickets.nl. Bekijk diverse reisschema's op ons forum.

Onderdelen reisverslag 2006

Naar boven

Totaal reisaanbod Maleisie
Agoda hotels in Maleisie
Naam:
E-mail:
Afmelden

Reisonderdelen


Reisverslag 2006:

Kuala Lumpur Suria KLCC

Andere reisverslagen:


Vertrek Kuala Lumpur:

Kuala Lumpur Petronas Towers avond